Petra Nadažy

Petra Nadažy

 Několikrát týdně provozuji crossfit, ve kterém také posouvám své fyzické a někdy i psychické hranice. Ranní běh mi také není neznámou, je to pro mě skvělý start dne. Mám také i klidnější stránku - kdy si sednu a ponořím se do čtení. Ráda také trávím čas v přírodě a jen pozoruji. Pořád v sobě nosím zvídavé dítě a díky tomu mám spoustu pochopení a respektu k dětem. Na dětech ale i dospělých mám ráda jedinečnost každého jedince. Největší výzvou, ale i inspirací je má dcera, která mě neustále popohání vpřed v mnoha sférách života. Díky ní se prohloubil můj vztah k dětem a také jejich pochopení a empatie k nim. 


Učím:

Metodické vedení přípravné třídy, výuka matematiky, tělesné výchovy, hudební výchovy, prvouky.

Vzdělání: 


Na střední školu jsem chodila na gympl, poté jsem se rozhodla pro Pedagogikou fakultu na Ostravské univerzitě v Ostravě. Mám také absolvovanou základní uměleckou školu s oborem hra na klavír. 


Baví mě: 

Velmi mě baví učit se novým věcem. Neustále se posouvat vpřed, jak v oboru, tak i mimo něj. Ráda cestuji, poznávám a rozšiřuji si své obzory a dovednosti. Mám velmi kladný vztah k hudbě, která mě doprovází životem. Nebojím se ani jiných aktivit, jako je třeba jízda na motorce, která mě nabijí energií. Mám také pozitivní vztah k fyzickým aktivitám.