Hledáme

Hledáme

Hledáme paní vychovatelku

My hledáme posilu do našeho týmu na pozici: vychovatelka ve školní družině a asistent pedagoga (celkem 30 hodin týdně) pro naší malou školu (nyní 39 dětí). Nástupní plat dle tabulek. Místo práce: Ostrava (V Zálomu 1). Podmínkou je vzdělání v oboru vychovatelství nebo učitelství a praxe.

Můžeme nabídnout stabilní zázemí, jasnou vizi i koncept, prostor pro osobní rozvoj, vlastní nápady a růst, i nadšený tým. Děláme věci, které mají smysl a baví nás to. Je to více než práce. Nástup nejpozději 1. února 2023.

Koho hledáme? Hledáme ambiciózní, barvitou, cílevědomou i citlivou, čestnou, dochvilnou, dobrosrdečnou, důkladnou i empatickou, energickou, fantastickou, geniální, houževnatou, hodnou, chytrou, inspirativní, kooperativní, klidnou, laskavou, milou, nakažlivě neodolatelnou, nápaditou, objektivní, outdoorovou, ohleduplnou, odvážnou, optimistickou, pilnou, pracovitou, přátelskou, pohodovou, poctivou, pravdomluvnou, pracovitou, přímou, přístupnou novotám, změnám i debatám, realistickou, radostnou, respektující i rozvážnou, sympatickou, slušnou, svědomitou, statečnou, sebejistou, zdravě starostlivou, seriózní, smířlivou, spolehlivou, schopnou, spravedlivou, samostatnou, svou, šikovnou, šlechetnou, šťastnou, trpělivou, tvořivou, tolerantní, usměvavou, uměleckou, vytrvalou, vtipnou, vlídnou, vyrovnanou, veselou, zralou, zajímavou, zdatnou, zábavnou kolegyni (možno samozřejmě také kolegu), která to s touhle prací myslí vážně, ví už kdo je, ví co chce a tohle řemeslo má v ruce. S dětmi to umí laskavě i jasně. Chápe důležitost pravidel, umí s nimi pracovat. Žije spokojený osobní život, má vlastní koníčky i přátele a práce je dalším z důležitých pilířů jejího života. Nebojí se a umí do toho jít naplno.

Kontaktujte nás na mezistromy@volny.cz