Den otevřených dveří 

pozvánka k předzápisu

Milí rodiče, 

zveme vás na den otevřených dveří dne 10.3. Potkáme se v 16-30 hodin. 

Milí rodiče, zveme vás na prohlídku naší školy a povídání o jejím konceptu, vizi, každodenní realitě, prioritách, lidech u nás. 

Adresa:  V Zálomu 1, Ostrava. Zastávka Pískové doly. Jedná se o objekt bývalé školy a budova je veliká. Navigace vás navede k druhé straně budovy, kde je středisko volného času. Takže pokud se chystáte autem, zadejte adresu Zimmlerova 45 a navede vás to ke správné části budovy. Dole je biliard klub a přes něj se jít nedá. Vlevo od něj jsou nenápadné, leč označené dveře, kterými se k nám dostanete. 

Čas: Potkáme se ve čtvrtek 10. března. Přijďte prosím v 16.30, společně si celou školu projdeme a vše si o ní povíme. Máme omezené lidské zdroje, takže bychom nebyli schopni plně uspokojit a promluvit si se všemi, kdybyste se postupně trousili. Ale pokud přijdete najednou, bude dost prostoru i pro dotazy a diskusi. 

Ostatní: Budeme velmi rádi, pokud s sebou vezmete své děti, o jejichž nástupu zde u nás uvažujete. Dokážeme zajistit jejich pohodový pobyt u nás během prohlídky školy, kdyby se už povídáním o konceptu unavily. Na základě zkušeností ovšem doporučujeme příchod bez mladších sourozenců, kteří akci mohou narušit nejen vám, ale i ostatním a to by byla škoda.

S čím více dotazy přijdete, tím lépe!

Budete-li mít dotazy k tomuto dni, volejte prosím na číslo: 777068973. 

Jsme rádi, že je zájem veliký. Není v našich silách se s každým rodičem potkávat zvlášť, proto si prosím udělejte čas v tomto dni. Rádi se s vámi seznámíme!

Pozvánka k předzápisu

Milí rodiče,

váš veliký zájem nás mile potěšil. Rády bychom si s každým zájemcem o přípravnou třídu i první ročník udělaly malé posezení a potkání mezi čtyřma očima. Stejně tak si přejeme poznat i vaše dítě a mít prostor i pro rozhovor a seznámení i s ním.

Byli jste na našem dni otevřených dveří, který se uskutečnil dne 21. února 2022? Souzníte s naším konceptem i s námi? Pokud ano, pak právě pro vás (oba rodiče) je určena pozvánka na osobní schůzku.

Vyberte si termín a čas a co nejdříve si rezervujte své místo telefonicky (777 068 973) nebo emailem (petra.dolezelova@skolamezistromy.cz).

1. termín: úterý 15. března 15.00 hod (6 rodin) a 16.30 hod (6 rodin)

2. termín: středa 16. března 15.00 hod (6 rodin) a 16.30 hod (6 rodin)

Čeká vás osobní pohovor a vaše dítě čeká několik minut práce v kolektivu i samostatně pod vedením speciálního pedagoga. Bez tohoto nepřijmeme žádné dítě.

Tyto termíny jsou určeny výhradně pro rodiče, kteří byli na již proběhlém dni otevřených dveří 21. 2. nebo 10.3.